Одежда имеет значение
Брендування фартухів під замовлення в Києві

Шовкодрук на рекламному одязі

Шовкографія або трафаретний друк - метод відтворення написів чи зображень (чорно-білих та кольорові) за допомогою трафаретної друкованої форми (сітки), крізь яку фарба проникає на матеріал, що задруковується.

Зображення логотипу на одязі, отримані методом шовкодруку, створюють відчуття рельєфності друкованого зображення внаслідок суттєвої товщини фарби (товщина фарби досягає 100 мкм). Шовкодруком наносяться зображення як на тканину та одяг, так і на картон, плівку, пластик, скло та метал.

Переваги шовкодруку 

Переваги цього способу нанесення зображення проявляються при великих тиражах і при великих розмірах зображення. При великих розмірах (площі) нанесення на одяг (наприклад, А-4) вартість друку істотно нижче ніж нанесення виконане термотрансфером чи вишивкою. При значних тиражах сучасні шовкотрафаретні верстати мають високу продуктивність, швидкість нанесення логотипу.

«При великих розмірах зображення і тиражах вартість друку шовкодруку найнижча.»

Особливістю шовкодруку полягає в тому, що нанесення можна виконати не тільки на текстиль, але і на тверді носії (пластик, метал, дерево).

ТЕХНОЛОГІЯ ДРУКУ ЗОБРАЖЕННЯ

Шовкодрук - це спосіб друку, при якому зображення отримують шляхом проходження фарби через спеціальну форму за допомогою еластичного ракеля на одяг, що запечатується (футболку, теніску-поло, реглан, махрові тапочки, спецодяг, фартух). Характеризується значною товщиною шару фарби на відбитку.

Нанесення різних кольорів фарби проводиться послідовно, кожен шар фарби ретельно просушується. Така технологія дає можливість нанесення зображення з тонкою обробкою деталей на «складні» поверхні.

Зразки друку логотипу методом шовкодруку

1 image

Печать логотипа методом шелкотрафарета на маске