Одежда имеет значение
рушники з логотипом, рушники з логотипом на замовлення, купити рушник з логотипом, махрові рушник логотип, вишивка логотипу на рушник, замовити рушники з логотипом, нанесення логотипу на рушники

Рушники з логотипом

Махрові рушники з логотипом компанії — краще рішення для великих рекламних акцій і для компаній, які цінують прояв свого корпоративного стилю в вишуканих деталях.

Махрові рушники з логотипом Ви можете використовувати для просування Вашого бренду, як фірмові призи в рекламних акціях. У цьому випадку разом з позитивним відношенням до корисного подарунка, споживач прихильно приймає фірмову символіку бренду в свою побутову сферу.

Існує кілька методів нанесення логотипу на рушник

Махрові полотенцяРушник залежно від способу плетіння рушники поділяються на: махрові, вафельні, велюрові

Махрові рушники. Для виготовлення махрових рушників використовуються жакардові верстати, тому їх також називають жакардовими рушниками. Жакардові рушники - це двосторонні рушники з петельками невеликого розміру з одинарної або подвійної нитки. Жакардове плетіння використовується для створення рельєфних малюнків на рушник.

Велюрові рушники. Велюрові рушники сплетені зі стрижених петельок, м'яких, як вельветовий тканину. Рушники з велюру ткуть з п'яти ниток. Чотири нитки утворюють верхню і нижню основу тканини (їх попарно переплітають між собою), а п'ята - ворс (найчастіше це оксамитова нитка).

Вафельні рушники. Вбирає здатність - це одне з головних переваг вафельного рушника. Воно більш ефективно очищає шкіру, стимулює її і виробляє легкий пілінг. Видаляє з шкіри хвороботворні бактерії, вбираючи їх всередину мікроволокнистої структури. Їх можна використовувати на кухні для витирання посуду і рук, і також у ванній.