Одежда имеет значение

Термодрук застосовуються для нанесення написів, зображень, логотипів на текстиль різного призначення: спортивний та корпоративний одяг; святковий та буденний одяг. А також для реклами на прапорах, вимпелах, футболках, бейсболках, спецодязі, нейлонових парасольках.

Термодрук логотипу на футболку, кепку

Термопечать - спосіб нанесення зображення на текстиль за допомогою термоплівки. З термоплівки необхідне зображення (логотип) попередньо вирізається плотером. Якщо зображення складається з декількох кольорів, то окремо вирізається плівка для кожного кольору. При нанесенні отримані плівки викладаються на тканину як аплікація і далі притискаєтьються до тканини термопресом. Верхня плита термопресу має температуру в межах 165-185 градусів. При натисканні пресом активується нижній клейовий шар термоплівки і зображення під тиском приклеюється до тканини.

Термодрук плівкою часто називають також термотрансфером або термоаплікацією.

Термодрук - самий оперативний метод нанесення зображення на одяг.

При невеликих тиражах цей метод має перевагу в ціні у порівнянні з вишивкою і шовкотрафаретом. Втім, термодруком можуть виконуватись також і великі тисячні тиражі.

Термоплівка має широкий вибір кольорів і різну фактуру. Тонка плівка називається флекс-плівкою, термоплівка з ворсистою поверхнею - флок-плівкою. Термоплівки мають різне призначення: для друку по бавовняних або по нейлонових тканинах; для щільних і еластичних тканин. Існують також плівки, призначені для нанесення повнокольорового зображення фотографічної якості.

Детальніше про колекцію плівок можна читати в огляді >>.

Термодрук можна виконувати при нанесені логотипу на натуральні, змішані і синтетичні тканини. Термоплівки дозволяють нанести зображення на нейлон, поліамід-нейлон, поліестер, поліестер-акрил і багато інших просочені тканини.