Одежда имеет значение

Пошив сорочок, корпоративний одягКорпоративний одяг. Діловий одяг. Краватка з логотипом компанії, пошиття сорочок. Образ ділової людини складається з декількох складових: хороший дорогий костюм, елегантні аксесуари, стильний краватку, аромат успіху і, звичайно, сувора однотонна сорочка. Кожна дрібниця в зовнішності бізнесмена дуже важлива, у процвітаючих ділових людей просто не може бути другорядних деталей.
Важливо все: жести впевненого в собі людини, стильні запонки, дорогий годинник, одне з центральних місць в цьому списку займає і ділова сорочка.
По одягу зустрічають
«Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму» - говорить народна мудрість. Звичайно, розум і в житті, і в цій прислів'ї ставиться вище ніж імідж, але якщо одяг не підходить, то до демонстрації розуму може і не дійти.
Щодня ділові люди змушені підтверджувати різними способами своє становище в суспільстві, свої респектабельність і успіх. Зустрічі з клієнтами, публічні виступи, брифінги та виставки - всі ці ситуації вимагають від ділової людини бездоганної комбінації костюма, сорочки і аксесуарів, причому для кожного випадку різною.