Одежда имеет значение

Фартухи для персоналу з логотипом

 фартухи для офіціантів; ► фартухи для перукарів; ► фартухи для кухаря; ► фартухи для продавців; ► фартухи для промоакцій; ► фартухи для барменів; ► чоловічі фартухи.Поділяються на:

Спецодяг для кухарів і форма офіціантів має важливе місце в роботі ресторану, бару, кафе, їдальні. Перше, на що звертає увагу відвідувач, - це зовнішній вигляд персоналу - він повинен бути бездоганним. 

Пошив одягу для поварів, костюм повара

Ми пропонуємо пошиття уніформи для ресторанів, кафе, барів, готелів, готелів (кухарські куртки, кухарські штани, кухарські ковпаки, фартухи, кімоно, штани для офіціантів, сорочки для офіціантів, сорочки, жилети для офіціантів, краватки, краватки-метелики, форму для посудомийок і технічного персоналу, костюми для адміністраторів і хостесс).

При виготовлені одягу для поварів використовуємо сучасні спеціальні матерали.

Серед вимог до тканини для уніформи - підвищена зносостійкість, можливість щоденного використання, максимальна комфортність для тіла і можливість частого прання.

 

Фартук поварской без нагрудника

Фартухи для офіціантів

Фартухи для офіціантів виготовляються з високоякісних тканин, поліестерових або змішаних з бавовною. Ці тканини менш схильні до утворення складок і не втрачають колір при багаторазовому пранні. Зав’язки фартуху пришиті посиленим швом, так що вони надійно служитимуть при постійному використанні. Фартух для офіціантів має кишені, де ви можете розмістити логотип Вашої фірми. Компанія Корпоратекс виконує пошив фартухів з логотипом в будь-якому розмірі відповідно до потреб клієнтів.

Пошиття сорочок і фартухів для КаБаРе (HoReCa)

Фартухи барменів, пошивБармени і офіціанти не повинні губитися серед гостей. І уніформа дозволяє швидко розпізнати офіціанта серед відвідувачів. Однакова і бездоганно чиста уніформа підкреслить, що всі працівники представники однієї організації і виконують спільну працю.

Дизайн одягу для працівників ресторанів може бути виконаний як в класичному стилі, так і в оригінальному, що відбиває унікальний стиль закладу. Якщо в закладі подають страви національної кухні, то уніформа цілком може поєднувати елементи народного костюма. У молодіжних клубах, кафе офіціанти та бармени одягнені, як правило, в стилі унісекс, а в якості головного убору використовують бейсболки або бандани з логотипом.

Фартух - зручний одяг

Одним з класичних елементів уніформи офіціанта є фартух офіціанта. При пошитті фартухів обов'язково передбачається кишеню для блокнота офіціанта. В такому одязі працювати зручно.
«Класичним елементів уніформи офіціанта є фартух»
Фартухи для кухарів і офіціантів шиємо за моделями з каталогу, які представлені на сайті. У каталозі представлений великий вибір моделей.
На фартухи виконується нанесення логотипу або необхідних зображень: вишивкою, фарбою або термотрансферною плівкою.
При пошитті використовуємо спеціальні тканини, як правило, високоякісні сумішеві тканини. Тканини можуть мати масло, водовідштовхувальне просочення, мінімальну усадку і високу стійкість фарбування. Або ж навпаки, уніформа можуть бути зшита з натуральних тканин (бавовни або льону).

Уніформа, одяг для прибиральниць, форма готельних офіціантів і портьє - ось лише небагато з того, що ми пропонуємо Вам. Якісно зшитий одяг для персоналу готелів вигідно підкреслить солідність Вашого готелю або готелю.

"Навіть найменше кафе або невеликий готель може замовити уніформу для своїх співробітників"

ОДЯГ ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ МАГАЗИНУ

Уніформа для касових працівників, одяг для продавців і прибиральників, уніформа для персоналу Вашого магазину, великий вибір красивих і практичних тканин, розробка ескізів моделей.

Пошиття уніформи для обслуговуючого персоналу готелів, ресторанів, кафе, барів і клубів.