Одежда имеет значение

Модельні фартухи поділяються на:

  • фартухи для офіціантів;
  • фартухи для перукарів;
  • фартухи для кухаря;
  • фартухи для продавців;
  • фартухи для промоакцій;
  • фартухи для барменів;
  • чоловічі фартухи.

"Моделі фартухів шиються в кольорах і тканини обраної замовником"

Запропоновані моделі відшиваються в кольорах і тканини обраної замовником. Фартухи можуть бути відшиті з кишенями і без кишень різної довжини і фасонів.

ФАРТУХИ ДЛЯ РЕКЛАМИ

Фартухи широко використовуються при проведенні промоакцій в якості одягу промоутерів. Також фартухи з логотипом торговельної марки використовуються як подарунок при проведенні рекламних акцій.

ФАРТУХИ З ЛОГОТИПОМ НА ПОДАРУНОК

Фартухи з логотипом служать приємним і корисним подарунком клієнтам і друзям Вашої фірми.

Нанесення логотипу на уніформу виконується методами: термотрансфер, вишивка, сублімація, фарба.

ФАРТУХИ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Теги: фартухи для офіціантів; фартухи для перукарів; фартухи для кухаря; фартухи для продавців; фартухи для промоакцій; фартухи для барменів (бариста); чоловічі фартухи.

У деяких видах професійної діяльності, наприклад для перукаря, для бармена, особливою увагою і попитом користуються - фартухи. Фартухи шиються з урахуванням вимог для професійної діяльності: зручне розташування кишень, універсальність одягу, можливість регулювати розмір. При пошитті фартухів ми використовуємо універсальні моделі, які підходять для будь-якої фігури. І в той же час кожен з них, завдяки своєму дизайну, з нанесенням логотипу за допомогою високоякісної вишивки або термодруку, виглядає унікально.

Уніформа. Ми шиємо також уніформу як жіночі так і чоловічу, сорочки і блузки, жилети та спідниці, брюки. Ми також пропонуємо уніформу і аксесуари для адміністраторів і офіціантів ресторанів, готелів, казино, кафе.

Кухарський одяг. Кухарський одяг поділяється на професійну форму кухаря, в якій він працює біля плити і парадний спецодяг для шеф-кухаря, який виходить в зал до відвідувачів. Мода на кухарський одяг консервативна: це куртка, яка повинна бути просторою і не сковувати рухи, широкі штани, фартух, головний убір і різноманітні аксесуари, які освіжать суворий вигляд форми. Також ми раді запропонувати вам модні аксесуари: краватки, метелики, бандани. Можливі термінові замовлення, як маленькі, так і об'ємні.

Існують вимоги до крою і тканини - форма повинна бути зручною, тобто враховувати специфіку роботи, відповідати корпоративному стилю закладу, бути ошатною та модною, а тканина повинна бути приємна тілу! Фартухи можуть бути квадратної або закругленою форми, з кишенями і без.

Ми шиємо штани, фартухи, головний убір, шийні хустки, фартухи для кухарів і офіціантів, довгі барні фартухи.

Виготовлений з високоякісної тканини спеціально призначеної для ресторанних і кухонних аксесуарів, фартух порадує Вас своїм неперевершеним якістю. Використовувані матеріали для пошиття фартухів: бязь, льон, водонепроникні та інші тканини. Тканини можуть мати масло, водовідштовхувальним просоченням, мінімальну усадку, низький пілінг і високу стійкість фарбування, а також несминаемость після прання.