Одежда имеет значение

Представляємо широкий асортимент медичного одягу: медичні халати, костюми, жакети, медичні сорочки та аксесуари. Відмінними рисами виробленої медичного одягу є фірмовий стиль і висока якість.

Медодяг, пошив одягу для медиків

Наша компанія пропонує медичний одяг з якісних імпортних тканин. Асортимент нашої медичного одягу включає в себе: медичні халати, медичні костюми, хірургічні костюми, ковпаки медичні. Наша компанія виготовляє медичний одяг різних груп медперсоналу. При пошитті медичного одягу використовуються лекала і фасони, створені фахівцями з урахуванням специфіки роботи.

Медичний одяг давно стала обов'язковим атрибутом будь-якого медичного працівника. Її наявність - не тільки вимога законодавства, а й довіру з боку пацієнтів. Адже медичний одяг атрибут професіоналізму і відповідальності медпрацівника. Одяг для медичних працівників - це зручність і комфорт на робочих місцях і імідж медичного закладу.

Мед костюми

У нашому каталозі є: модна медичний одяг (медичні халати, медичні костюми, медичні ковпаки) і робочий спецодяг (робочі костюми і халати, костюми та халати для ІТП, костюми для продавців і сфери обслуговування).

Жіночі медичні куртки

Медичний одяг - це професійний одяг лікарів і студентів медичних навчальних закладів. Традиційною одягом лікарів вважається білий халат. До медичної одязі пред'являються особливі вимоги, яким вона повинна відповідати: вона повинна бути крововідштовхуюча, ергономічним, антистатичним і легко дезінфікуватися.

Чоловічі медичні куртки

Тканини, які використовуються для пошиття медичного одягу. Медичні халати традиційно шили з бавовни, але зараз використовуються більш сучасні матеріали - сумішеві тканини з волокон поліефіру і бавовни. Халати їх натуральної тканини - бавовни - створюють відчуття комфорту, не парять, але сильно мнуться. Медичні вироби з сумішевих тканин приємні в шкарпетці, «дихають» (пропускають повітря), легко стираються, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду та якості, за ними легко доглядати. Медичні халати та костюми зі змішаних тканин з підвищеним вмістом бавовни дуже гігієнічні.

Мода не обійшла стороною медодяг. Існує величезна різноманітність фасонів медичного одягу різних кольорів і форм. Варіантів одних тільки медичних халатів безліч - з зав’язками, шліцами, на кнопках або ґудзиках, з різними комірцями. Крім халатів, існує широкий вибір медичних брючних костюмів різних кольорів. Робоча медичний одяг. Вимоги в цій області можуть відрізнятися кардинально. В одній компанії потрібно медичний халат з змішаної тканини. В іншій запитають термін служби, індивідуальний пошив і 50% бавовни в складі.