Одежда имеет значение

plaid-orange

Плед - прекрасний подарунок для співробітника своєї компанії або клієнта. Адже пледи довго служать своїм господарям і очевидно, що протягом усього цього часу співробітник або клієнт буде згадувати про компанію, чий логотип нанесений на виріб.

"Пледи з лого дарують колегам по роботі і клієнтам"

Пледи - це один з найбільш вдалих варіантів подарунка близькій людині. Адже ми використовуємо плед для того, щоб зігрітися. У порівнянні з ковдрою плед легший, отже, його зручніше брати з собою на пікнік. Тому, подарувавши плед, ви тим самим показуєте свою любов і турботу по відношенню до цієї людини.

На сьогоднішній день можна з упевненістю говорити про те, що пледи стали дарувати також співробітникам своєї компанії, її клієнтам. Адже пледи довго служать своїм господарям і очевидно, що протягом усього цього часу співробітник або клієнт буде згадувати про компанію чий логотип нанесений на виріб.

РОЗМІРИ плед з флісу, кашеміру

(Одношарові ПЛЕДИ)

- Флісовий плед (одношаровий) - 110х145 (см);

- Флісовий плед (одношаровий) - 120х145 (см);

- Флісовий плед (одношаровий) - 130х145 (см);

- Флісовий плед (одношаровий) - 145х180 (см);

- Флісовий плед (одношаровий) - 145х200 (см).

РОЗМІРИ плед з флісу, кашеміру

(Двошарові ПЛЕДИ)

- Флісовий плед (двошаровий) - 110х150 (см);

- Флісовий плед (двошаровий) - 120х150 (см);

- Флісовий плед (двошаровий) - 130х150 (см);

- Флісовий плед (двошаровий) - 150х180 (см);

- Флісовий плед (двошаровий) - 150х200 (см).

РОЗМІРИ вовняний плед

- Вовняний плед - 140х200 (см);

У разі використання пледів як корпоративний подарунок вироби брендуються. Як правило, це друк логотипу на плед флоком (ворсистої плівкою) або вишивка логотипу.

Пледи можуть бути упаковані в зручну упаковку, мішечок, виготовлений з флісу або болоньї. Мішечок може мати куліску складається з двох шнурів, за допомогою яких можна затягнути виріб і носити його як в руках або на плечі. На мішечок також може бути нанесений логотип замовника.

Для виготовлення пледів використовуються такі тканини як фліс, кашемір. Також для виготовлення пледів з традиційним візерунком "клітинка" використовується вовна.

Флісовий і кашемірові пледи можуть бути виготовлені як одношарові так і двошарові. Краї пледа обробляються оверлоком. При виготовленні двухшарових пледів можуть бути використані два різних кольору тканини.

Плед з флісу з логотипом компанії >>

Флісовий плед на подарунок співробітникам компанії >>

Флісові пледи можуть бути доповнені іншими сувенірами: флісового подушками з логотипом, шарфами або флісовим поларом. Флісовий плед з логотипом компанії, флісовий плед на подарунок співробітникам компанії.